چرا در ورزش جواب نمیگیرم؟؟؟

4
0

سلام.
من ۳۸ سالمه قدم ۱۷۰ و وزنم ۸۶ کیلو. نسبتا روی فرمم. سنگین تمرین میکنم. هم قدرتی هم هوازی. تغذیه خوبی هم دارم و استراحتمم مناسبه. اما نه آنچنان عضلاتم رشد میکنه و نه هر کاری میکنم بدنم کات نمیشه. مشکل پس کجاس؟؟؟

  • نیما 12 ماه قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 11 ماه قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
3
0

سلام. برای نتیجه حرفه ای و کات بدن به طور حتم باید زیر نظر مربی مجرب تمرین کنید. در مطلب پایین به صورت کلی علت های عدم نتیجه گیری در ورزش ذکر شده:

چرا از بدنسازی نتیجه نمیگیرم؟ [5 دلیل]

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

برای داشتن بدنی بدون چربی و با عضلات قوی، عوامل متعددی باید در نظر گرفته شوند. ممکن است یکی از عوامل زیر باعث عدم دستیابی به هدف شما شده باشد:

  1. تمرینات: اگر تمریناتی که انجام می دهید متناسب با بدن شما و هدفتان نباشد، ممکن است نتیجه ای که میخواهید را نداشته باشید. بهتر است با مربی ورزشی خود مشورت کنید تا برنامه تمریناتی مناسب برای شما تهیه کند.
  2. تغذیه: تغذیه ورزشی مناسب نیز برای داشتن بدنی قوی و بدون چربی بسیار مهم است. در صورتی که تغذیه شما نا مناسب باشد، ممکن است با وجود تمریناتی که انجام می دهید، نتوانید به هدفتان برسید.
  3. استراحت: استراحت کافی نیز برای داشتن بدنی سالم و قوی بسیار مهم است. اگر تمرین زیادی انجام دهید و استراحت کافی نداشته باشید، بدن شما احتمالاً به خوبی به تمرینات جواب نخواهد داد.
  4. عوامل دیگر: برخی عوامل مانند ژنتیک، سن، سطح هورمون ها و دیگر عوامل می توانند تأثیر گذار باشند.

به طور کلی، برای رسیدن به هدفتان، بهتر است برنامه تمرینی و تغذیه مناسبی را پیگیری کنید و همچنین به استراحت کافی توجه کنید. در صورتی که با این مشکل ادامه دارید، بهتر است به پزشک یا مربی ورزشی خود مراجعه کنید تا در مورد راه حل های مختلف برای رسیدن به هدفتان مشورت کنید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 2 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت